WPH

Vianočné darčeky pre HADZANÁROV - Pomôžeme vám vybrať ten správny darček! Nájdite topánky, oblečenie a všetky potrebné doplnky od prémiových značiek zo sveta HÁDZANE.

Xmas

HÁDZANÁRSKÁ OBUV

Správna hádzanárska teniska je základ. A takých tenisiek nie je nikdy dosť. Teraz máš jedinečnú možnosť zaobstarať skvelé kúsky za super ceny! Obrovský výber hádzanárskych tenisiek, s ktorými bude každý tréning zážitok. Vyberaj z modelov tenisiek obľúbených značiek, ako je adidas, Mizuni, Asics či PUMA. Chýba ti ideálne vybavenie? Spoľahni sa, že aj to nájdeš u nás webe.

Preskúmať

basketbalové boty

HÁDZANÁRSKÉ LOPTY

Najlepší čas v roku na nákup tvojej novej lopty na hádzanú. V ponuke nájdeš lopty všetkých veľkostí. Máme skladom všetky veľkosti od tých najmenších, až po profesionálne lopty s ktorými hrá svetová špička.

Preskúmať
 

HÁDZANÁRSKÉ OBLEČENIE

Potrebuješ sa vybaviť na zimu teplým oblečením? Alebo si tvoj šatník hovorí o nové kúsky na nadchádzajúce teplejšie obdobie? Využi obrovské príležitosti a nakúp z veľkého výberu oblečenia za skvelé ceny.

Pre mužov  Pre ženy

Hummel Apparel
FUNKČNÉ OBLEČENIE ZA SUPER CENY

Pánske aj dámske funkčné oblečenie, ktoré zahreje počas chladných mesiacov. Pozri do tejto sekcie a zostaň v tepla za každej situácie. Buď za hviezdu na ihrisku aj mimo neho!

Pre mužov  Pre ženy

ŠPORTOVÉ DOPLNKY

Kúp si štýlovú športovú tašku a maj všetko pohromade. Tašky, batohy a vrecká - všetko za výhodné ceny. Zbaľ si všetko čo potrebuješ!

Preskúmať

DĚTSKÉ OBLEČENÍ

AJ NA DETI MYSLÍME

Máme aj sekciu detské tenisky na hádzanú. Kúp si kvalitnú detskú obuv a urob radosť svojim malým hádzanárom.

Preskúmať